انیمیشن ارتودنسی مخفی دندان ها

ارتودنسی مخفی

انیمیشن ارتودنسی مخفی دندان

ارتودنسی چیست؟

به طور کلی دو نوع ارتودنسی داریم :

  • ثابت
  • متحرک

ارتودنسی ثابت

در این روش براکت ها مستقیما روی دندان ها به وسیله موادی خاص و بدون ضرر چسبیده می شوند و از طریق سیم ارتباط میان این دو را محکم میکند تا براکت ها مستمر و بدون حرکت روی دندان ها باقی بمانند. این نوع درمان بیشتر برای کسانی مفید است که میخواهند دندان هایی صاف و نسبت به سایرین دندان های آنها شرایط پیچیده تری را داراست. در طول مدت درمان بیمار نمیتواند و نباید دستگاه ارتودنسی داخل دهان را خارج نماید تا دوره درمان بنا بر نظر ارتودنستیت و پزشک مورد نظر تکمیل گردد . رعایت بهداشت در این مورد از درمان بسیار بسیار حائز اهمیت می باشد و اگر به نظافت دندان ها توجهی نشود بیمار سلامت و زیبایی دندان های خود را قطعا به خطر خواهد انداخت . در مجموع صحبت برای این روش میتوان گفت دست پزشک شما باز است! و بهترین راهکارهای درمانی را میتواند بنا به وضعیت موجود برای شما ارائه دهد.

ارتودنسی متحرک

همونطور که از اسمش پیداست این روش هم نوع دیگری از ارتودنسی می باشد و مثل ارتودنسی ثابت میتواند نتایج مطلوب مورد نظر شما را دارا باشد. از مزایای این روش نسبت به همتای خود این است که بیمار میتواند در زمان دلخواه آنرا از دهان خارج کند چون بر اساس نوع دندان ها از فک بالا و همچنین پایین قالبی تهیه می شود تا بر روی دندان ها قرار گیرد و می بایست در زمان خاصی که پزشک در نظر گرفته است در دهان خود نگه دارد. بیشتر از این روش برای بهم ریختگی ها و ناهنجاری های ساده تر نسبت به ثابت استفاده می شود و گرچه رعایت بهداشت دهان و دندان در همه جنبه ها مورد اهمیت است اما در ارتودنسی متحرک کمی ساده تر خواهد بود.

موشن گرافیک ارتودنسی مخفی

جهت اطلاعات بیشتر و راهنمایی با شماره 02634213061 و یا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

آموزش ها

ارتودنسیارتودنسی پنهانارتودنسی در کرجارتودنسی مخفیانیمیشن ارتودنسیدندانپزشکی ارزان کرجدندانپزشکی در کرجدندانپزشکی کرجمجتمع دندانپزشکی طبیبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *